Estructura i personal

 

Maria del Pilar Maldonado Sangüesa

Maria del Pilar Maldonado Sangüesa

Cap del servei de Patrimoni, Contractació, Infraestructura i Unitat Tècnica

telf971 17 30 96

 

 

Secció de Contractació Administrativa

Margarita Mir Buades

Margarita Mir Buades

Cap de secció

telf971 17 28 57

M. del Carmen Ribas Salom

M. del Carmen Ribas Salom

Cap d'àrea (procediments negociats)

telf971 17 27 67

Margarita Mir Buades

Maria José Sánchez Oliver

Cap de negociat (suport)

telf971 25 99 55

M. del Carmen Ribas Salom

Esther Hernàndez Gutiérrez

Lloc base (suport)

telf971 17 26 56

 

Àrea de Patrimoni i Gestió Econòmica

Nativitat Sanz Aguiló

Natividad Sanz Aguiló

Cap d'àrea

telf971 17 30 97

Josefa Torrejimeno Pulido

Josefa Torrejimeno Pulido

Reponsable d'àrea (suport)

telf971 17 34 55

Maria Ines Pascual León

Maria Ines Pascual León

Lloc base (suport)

telf971 17 20 35

Rosario López Jiménez

Rosario López Jiménez

Lloc base (suport)

telf971 25 96 55

Àrea d'Infraestructura

 
 

Joan Jaume Capó

Pere Mestre Manzanares

Cap d'àrea

telf971 17 34 56

Joan Jaume Capó

Aina Mª Perelló Sampol

(delineant)

telf971 17 13 01

Mónica Bárbara Capó

Joan Jaume Capó

Lloc base (telefonia)

telf971 17 34 57

Joan Jaume Capó

Mónica Bárbara Capó

Lloc base (suport)

telf971 17 20 89

Mónica Bárbara Capó

Maria Teresa Granados Gamero

Lloc base (suport)

telf971 17 30 98

Miquel Pujol Caballero

Miquel Pujol Caballero

Cap de negociat (transport i magatzem)

telf971 17 30 98

Pedro Bonet Jiménez

Pedro Bonet Jiménez

Lloc base (suport de transport i magatzem)

telf971 17 30 98

Unitat Tècnica

Miquel Coll Crespí

Miquel Coll Crespí

Enginyer

telf971 25 98 91

Nicolás de Bari Dameto Vivó

Nicolàs de Bari Dameto Vivó

Arquitecte

telf971 17 3095

Juan Margarit Trias

Juan Margarit Trias

Enginyer tècnic

telf971 17 29 60

Benito Mas Gracia

Benito Mas Gracia

Arquitecte Tècnic

telf971 25 98 98

Artur Bagur Puntis

Artur Bagur Puntis

Cap de negociat (manteniment)

telf971 17 30 98